Rehau Pvc Pencere ve Kapı

rehau logo E0A448CCEE seeklogo

Rehau Pvc Pencere ve Kapı


Pencerelerin klasik biçimlerinden biri olan kanatlı sistem uzun yıllardır kullanıla gelmiştir. Avrupa genelindeki birçok tarihi binada 16. yüzyıla kadar uzanan tarihçede orijinal kanatlı pencere çeşitliliğini korumaktadır.

REHAU uzun yıllardan denenmiş ve klasik pencere kavramıyla kabul görmüş bu sistemi kullanmaktadır. Dünya çapındaki konut piyasalarında elit ev sahibi, tasarımcı ve mimarlar tarafından tercih edilen zarif, yüksek performanslı tasarımlar geliştirmiştir.

Kanat yapısı için belirgin bir Avrupa etkisi devam edebilir ederken, bu tarz pencere aslında son yıllarda Asya'da konut tasarım trendlerinde keskin bir artış eğilimi gördü.


SÜRMELİ PENCERE SİSTEMLERİ


Manzaranızı kaybetmeden kapalı alanlarınızı izole edin.

Sürgülü pencere ile yapılarınıza mimari tarzı vurgulayan bir şıklık, modern bir görünüm kazandırın. Bu pencere tarzı açık havada engelsiz bir görünüm sunan, daha az çerçeve ve daha fazla cam bulunudurmaktadır.

Üstün termal özellikleri kolay rahat iç sıcaklığı korumak ve daha verimli enerji kullanımı yapmak üzere tasarlanmıştır.

İhtiyacınız olan her yerde ya da hayal edebilir özel tasarımlarda

Manzara seyri için ideal olan bu pencere stili açık havada engelsiz bir görünümü istenen her yerde kullanılabilir. Bir bütünlük içerisinde çözüm olarak, sürgü modern mimari tarzı vurgulayan çarpıcı bir görünüm yaratır.

+90 553 201 99 01 Whatsappdan ulaşın