Pvc Pencere ve Kapı Sistemleri

Pvc Pencere ve Kapı Sistemleri


Pvc pencere ve kapı sistemleri, binaların dış kısım yüzeylerine uygulanmaktadır. Amacı; hava ve su geçirmezliği sağlamaktır. Yalıtımın özellikle değerli olduğu günümüz koşullarında pvc pencere hem ısı hem de maddi açıdan tasarruf sağlamanıza yardımcı olacaktır. 

Temeli tuz olan PVC yani poli vinil klorür, kimyasal formül etkileşimleri ile yüksek ısı altında şekillenir. Böylece hepimizin bildiği PVC plastiği şekline gelmiş olurlar.

Yalıtım amaçlı başlatılan PVC pencere ve kapı sistemleri zaman içerisinde estetik açıdan da önemli hale gelmiştir.

PVC pencere ve kapı sistemleri fiyatları da amacına ve ölçüsüne göre değişiklik gösterecek kriterlere sahiptir. Sadece yalıtım amaçlı yaptırmak istediğiniz PVC kapı ve pencere sistemleri için farklı kalitelerden aynı ölçü üzerinden hesaplama yapılmalıdır. Yalıtıma ek olarak estetik kaygısı da içeren sistem uygulamaları için fiyatlandırma farklılık gösterecektir. Estetik amaçlı PVC pencere seçimleri hem maliyeti hem de iş sürecini etkileyecek şeylerdendir.  

Bu açıdan her PVC pencere ve kapı sistemleri her biri için farklıdır. Her biri ayrı bir proje ve imalat süreci demektir. Tek başına yapılacak PVC sistem değil kenar mermeri, çıta profilleri, aksesuarları,  pervazları gibi daha bir çok unsur bulunmaktadır. Dolayısıyla projelendirilmiş şekilde çalışmak hem zaman hem de maliyet açısından bağlayıcı olacaktır.


+90 553 201 99 01 Whatsappdan ulaşın