Hakkımızda

hakkımızda

Hakkımızda


 Demir Yapı firması 2018 yılından bu yana siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir. Kurulduğumuz günden bu yana en büyük gayemiz müşterilerimizin memnuniyetini sağlarken kaliteden öden vermemiş olmaktır.

Amacımız; müşterilerimizin memnuniyetini arttırmak ve memnun müşteri sayısını her geçen gün daha da yükseklere taşımaktır. Kalitenin uygun projelerle daha da artan bir önemi olduğunu bilen Demir Yapı, memnuniyetinizin uzun süreli olması için olmazsa olmazların başına “kalite” ve “mükemmelliği” koymuştur.

Amacımız; çalışanlarımızın önce can güvenliği sonra da haklarının korunduğu adil bir idarecilik yapmaktır. Yenilikçi düşüncelerin her zaman desteklendiği, çalışılmaktan mutluluk duyulan bir kurum olmaktır.

Amacımız; iş ortaklarımız ile güven ilişkisi içerinde geçirilecek zamanın doğruluk ve dürüstlükten şaşmadan, her iki tarafında kazançlı çıkacağı adaletli bir ortam olmasıdır.

Demir Yapı ailesi olarak siz değerli müşterilerimize Dünya standartlarında en kaliteli olanı sunmak için Alman kalitesi Rehau PVC ve LineaRossa Alüminyum ve Deceuninck Grubu’nun Camoda Camlama sistemlerinin ve Aluway Alüminyum  yetkili bayisidir. Kaliteleri onaylanmış iş ortakları ile çalışmayı tercih ederek kurumsallaşma çalışmalarına bir taş daha eklemiştir.

Demir Yapı ailesi olarak siz değerli müşterilerimizin taleplerini dikkate alarak doğru projelerle doğru kaliteyi ve doğru markaları birleştiriyoruz. Sizlerin memnuniyeti bizim her değerimizden daha üstündür. Proje konusu olsun olasın size yardımcı olabileceğimiz her konu için bizlere ulaşabilirsiniz. 

+90 553 201 99 01 Whatsappdan ulaşın